Hubert Davis, Kuzey Carolina’nın sertliğini bahçeye taşıyor

Tory

New member
Bruins, sadece 8 sayı atan ancak 16 ribaund toplayan ve yedi faul alan ve takım arkadaşlarından o kadar az yardım alan Kentucky pivotu Oscar Tshiebwe karşısında fazladan bir ıspanak yardımına ihtiyaç duymuş olabilir ki, geçen sezon St Peters’a karşı oynanan turnuvanın hatıraları alev alev yanıyor.

Jaylen Clark geç bir smaçtan sonra kükrediğinde, Tyger Campbell zil çaldığında topa vurduğunda ve Bruins sahadan sekerken bir taraftarın çantasını çaktığında, oyunun Bruins için ne kadar önemli olduğu açıktı.

19 sayı, 12 ribaund, 4 asist ve 4 top çalma ile takımını taşıyan UCLA’dan Jaime Jaquez Jr., maç programı açıklandığında hem galibiyet hem de rakip maç için ortalığı kasıp kavuruyordu.

California, Camarillo’da büyüyen ancak New York’a yaptığı bir avuç ziyaretten Mariano Rivera’nın Yankee Stadyumu’ndaki son maçlarından yalnızca birini izleyen Jaquez, “Şehir harika,” dedi. “Ne zaman gelsem, her zaman bir macera.”

Yakından ve uzaktan oyuncular bu deneyimden keyif alıyor gibiydi.

NY, White Plains’de kasabanın hemen kuzeyinde büyüyen Kuzey Karolina Bekçisi RJ Davis de aynı derecede hevesliydi.

Uzatmada 21 sayı, 8 ribaund ve 4 asist yaptığı dört önemli serbest atış ve kritik bir üçlük isabeti bulan Davis, “Kendi şehrimde kaybedemezdim” dedi. “Çocukluğumdan beri burada maç izlemeyi çok severdim. orası Mekke’dir.”

Gün, başka bir çift yerel halk için ansız değildi. Bay Shore, NY’den bir genç forvet olan Ohio Eyaletinden Zed Key, Buckeyes’e liderlik etmek için 30 saniye kala 3 sayılık bir atış yaptı. Ve Manhattan’da büyümüş olan UCLA oyuncusu Mac Etienne, beş ribaund alarak faydalı bir 13 dakika oynadı.