Angela Lanz ve Estefania Heidemanns, Hyrox eğitimleri hakkında konuşuyor

Beykozlu

Member
Hyrox fitness yarışması bugünlerde inanılmaz derecede popüler. Angela Lanz, Dünya Şampiyonasına bile hak kazandı. Arkadaşı ve antrenman partneri Estefania Heidemanns ile spor, yorgunluk kırıkları ve vücut farkındalığı hakkında ortak bir röportaj.

Hyrox’a nasıl geldiniz?
Angela Lanz: Küçük yaşlardan beri çok spor yaptım ve uzun yıllardır haftada birkaç kez koşuyorum. İkinci hamileliğimin ardından yavaş yavaş spora dönüş yolunu bulduğumda, yanlışlıkla bir Hyrox antrenman kursuna kaydım ve bu sporla ilk kez bu şekilde temasa geçtim. Yoğunluğu en başından beri sevdim ve eğitimi beğendim, bu yüzden artık siz de katılabilirsiniz diye düşündüm. Daha önce bu yönde bir deneyimim yoktu, hiç CrossFit yapmadım, hiç kızak itmedim veya SkiErg kullanmadım.

Peki, kaydoldunuz mu?
Lanz: Hemen değil. İlk seferinde yapayalnız kalmamak ve heyecanı paylaşacak biri olması için kardeşime de yapmak isteyip istemediğini sordum. Hemen evet dedi, süper atletik ve gençken profesyonel bir beyzbol oyuncusuydu. Bütün arkadaşlarım önceden beni geri çevirdiler ve dediler ki: Sen delisin.

Estefania Heidemanns: Ben de (gülüyor).

Haberler İçin Takip Edin

Reklamsız ve her an iptal edilebilir

?