Mississippi’de sezon bitti. Koç Yo, asilerin ısındığını söylüyor.

Tory

New member
Bu gerçekler tek başına sihri yakalamaz.

Sahada, oyuncularının her hareketini yansıtıyor gibi görünen enerjik bir tarzla, diğer büyük okulların gözden kaçırdığı transferler ve yeteneklerle donatılmış takımının kalbini kazandı. O kadar yorucu ki, her maçtan sonra bacaklarının tedaviye ihtiyacı olduğunu söyledi.

Saha dışında, yaklaşan her taraftarla ve her basın toplantısında mahkemede bulundu.

Palo Alto’da “Herkes bağ kurabileceği bir hikayeyi sever” demişti. “ABD Takımı için oynamadım. Merhum büyük Pat Summitt için oynamadım. Geno beni desteklemedi” dedi UConn teknik direktörü Geno Auriemma için. “Gerçekten çamurdan çıkardım. Millet, ben bir göçmenim. Bahamalar’dan göç ettim ve buraya geldim ve ortaokula başladım ve yükselmeye çalıştım.

Yeni başlayan tarafı Louisville ile tanışmadan bir gün önce onunla röportaj yaptığımda, yeni keşfedilmiş zafer gibi hissettiren şeyleri tartışırken genişçe gülümsedi. “Artık uçuyoruz” dedi.

Mississippi’nin 2007’den beri ilk kez Güney Dakota’ya yenilmesiyle sonuçlanan geçen sezonki turnuvayı hatırladı. Tekerlekler öne döndü. “Stanford’u yenerek kimse bunu yapabileceğimizi düşünmedi. Artık insanlar Ole Miss Basketbol’un ne hakkında olduğunu biliyor. Şimdi tümseği aştık” dedi.

Ayrıca yeni keşfedilen şöhret hakkında da konuştu.

Ulusal olarak televizyonda yayınlanan bir NBA maçı sırasında yayıncıların bağırışları ve iki WNBAMVP’den gelen hayranlık dolu tweet’lerin yanı sıra büyük gazetelerde ve çevrimiçi mecralarda haberler vardı: “Az önce 1 numarayı geride bıraktık!” diye yazdı New York Liberty’den Jonquel Jones McPhee-McCuin, Bahamalar’dan. Las Vegas Aces takımından A’ja Wilson, “Senin adına çok mutluyum Koç Yo,” diye yazdı.

Sosyal medya hesapları yeni takipçilerle doldu. Telefonu yüzlerce destekleyici mesajla aydınlanmıştı.