Hansel Enmanuel, sıradan bir oyuncudur.

Tory

New member
Kuzeybatı Eyalet Başkanı Marcus Jones da telefondaydı ve Enmanuel’in akıcı bir şekilde İspanyolca bildiği annesinin endişelerini giderdi. Jones, askere alma ziyareti sırasında Enmanuel ve ailesini kahvaltıda ağırladı.

Jones, “Asıl mesele – ve sanırım buna bağlı kaldık – oğullarına bir numara gibi davranılmasını veya sosyal medyada popüler olduğu için sömürülecek birini istememeleriydi” dedi.

Bir barınak, okulun caz orkestrasında saksafon çalan onur öğrencisi ve Kolombiyalı Christian Paez’i Enmanuel’in entegrasyonunu kolaylaştırmak için ekibe araştırma görevlisi olarak işe aldı. Paez basketbol hakkında pek bir şey bilmiyor ama İngilizceniz henüz gelişme aşamasındayken küçük bir Louisiana kasabasına uğramanın nasıl bir şey olduğunu biliyor.

Paez, “Havaalanına vardığımda ve bir fast food restoranına gittiğimde nasıl sipariş vereceğimi biliyordum, ancak işleri batırıp insanları bana güldürmekten korkuyordum” dedi. “Buraya geldiğinde de aynıydı. Ama korkacak biri değil. Bir beceri geliştirmek istiyorsa, bunu yapabilir.”

Enmanuel, takım içinde kendisine özel muamele yapılmaması konusunda ısrar etti.

Gipson, bir egzersizdeki bir hatanın cezası olarak parmak ucu şınavı yerine mekik yapabileceğini söylediğinde, Enmanuel direndi – onu belinden destekleyen takım arkadaşı Cedric Garrett’ın yardımıyla görevi tamamladı.

Bu sezonun başlarında Demons, kapıdan çıkmak isteyen kolej sporcuları için bir NCAA anketini hızla geçti. Enmanuel, her soruyu vicdanlı bir şekilde yanıtlayabilmek için telefonundaki bir çeviri uygulamasını titizlikle kullanarak geride kaldı. Haney, “Yüzündeki bu şaşkın ifadeyle bana baktı ve ‘Adamım, bu zor’ dedi” dedi. “Ama kimsenin sempatisini istemiyor.”