Getir, Yeni Dönemde Fenerbahçe Bayan Basketbol Ekibi’nin da Sponsoru Oldu

Asian

Member
Dünyada bir birincisi Türkiye’de başlatarak, ortalama 10 dakikada market mamüllerini kullanıcılarla buluşturan Getir’in spora verdiği takviye artarak devam ediyor. Getir ile Fenerbahçe içinde 1,5 yıldır devam eden “Zaman Sponsorluğu” muahedesi bu dönemi da kapsayacak biçimde uzatıldı. Getir ayrıyeten son dönemde ligi namağlup şampiyon olarak bitiren Fenerbahçe Bayan Basketbol Grubu’nun da yeni “Şort Sponsoru” oldu.

Getir’in teknolojik iş modelinin altında yatan ana fikrin “zamanın değeri” olduğunu vurgulayan Getir İdare Heyeti Lideri ve Kurucu Ortağı Tuncay Tütek, “Sattığımız market eserleri her yerde var fakat biz yarattığımız iş modeliyle Getir’de aslında vakit satıyoruz. Maçlarda olduğu üzere bizim iş modelimizde de her dakika epey değerli. Bu kapsamda, ülkemizin en büyük ve en esaslı kulüplerinden Fenerbahçe ile 1,5 yıldır devam eden ‘Zaman Sponsorluğu’ iş birliğimizi bu yıl da sürdürmekten büyük memnunluk duyuyoruz. Bu sene ayrıyeten Fenerbahçe ile beraberliğimizi bir adım daha öteye taşıdık. Fenerbahçe Futbol Ekibi sponsorluğumuzdan daha sonra Fenerbahçe Bayan Basketbol Grubu’na da sponsor olduk. Fenerbahçe Bayan Basketbol ekibinin yıldızları artık şortlarında Getir logosu taşıyacak. Spora yatırım yapmaya ve Fenerbahçe üzere seçkin kulüplerimize takviye vermeye devam edeceğiz.”

Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Burak Ç. Kızılhan yaptığı açıklamada “Fenerbahçe olarak alanında öncü ve örnek olan, geçtiğimiz ay 6. Yılını kutlayan ve bu kadar kısa müddet ortasında ülkemizi yurt haricinde verdiği hizmetlerle gururlandıran Getir ile güçlenerek devam eden bir beraberliğimiz var. kuvvetli beraberliğimizin hem Kulübümüz birebir vakitte Getir markası ismine büyük bir baht olduğunu düşünüyorum. Getir attığı adımlarla spor dünyasına da öncü ve örnek olma yolunda emin adımlarla yürüyor. Fenerbahçe taraftarı kulübünün yanında olan markalara kıymet ve güç katar. Getir markasının da bunu 1,5 yıldır yakinen deneyimlediğini biliyoruz. Bu iş birliğimizde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İştirakimizin her iki taraf için de iyi uğurlu olmasını diliyorum” halinde konuştu.

Fenerbahçe Spor Kulübü İdare Konseyi Üyesi M. Kemal Danabaş ise şunları söylemiş oldu: “Yaklaşık bir buçuk dönemdir devam eden Vakit Sponsorluğu iş birliğinin yanında bu dönem Bayan Basketbol Grubumuzun şortunda da Getir’i bakılırsaceğiz. Yarıştığı her kulvarda rekorları elinde bulunduran Bayan Basketbol Ekibimiz, 2020-2021 döneminde namağlup şampiyon olarak hepimizi gururlandırdı. Avrupa’da da yüzümüzü güldüren grubumuz Bayan Basketbol Euroleague’de 2020-2021 dönemini üçüncü tamamladı. Getir, nasıl ki kendi alanında bir girişimcilik alanı yarattıysa ve artık ülkemizi yurt haricinde da temsil ediyorsa; Fenerbahçe Bayan Basketbol Kadromuz da ebediyen bayan basketbolunda öncü ve örnek olmuş, ülkemizi katıldığı her turnuvada muvaffakiyetle temsil etmiştir. Bu misal yönlerimizle de iş birliğimizi epey manalı ve özel buluyorum.”