Art Sokaklar’da ikili veda – İşte Art Sokaklar’dan ayrılan oyuncular

Beykozlu

Member
Kanal D’nin sevilen dizisi Art Sokaklar’ın Zeliş’i Yüsra Geyik ile kardeşi Tekin karakterine hayat veren Onur Bay, dönem finalinde takımdan ayrıldı. Tekin, yurt haricinde ayağı olan bir dizi projesinden teklif aldı ve Zeliha’dan beklediği takviyesi gördü, iki kardeş birlikte görüşme yapmaya gitti. Teklifi kabul eden ikili Almanya’ya gerçek yola çıktı. bu biçimdece iki karakter Art Sokaklar’a veda etti.

15 yıldır takımında yer aldığı Art Sokaklar’a veda eden Yüsra Geyik Instagram hesabından şu paylaşımı yaptı:

Sevgili ailem,

Mesleğe doğduğum, doyduğum, güldüğüm, ağladığım, üzüldüğüm, sevdiğim( ancak en çok sevdiğim) -ben olduğum- “yaşar” olduğum, tahminen biraz çocukluğum, katiyetle gençliğim ve olgunluğum.. yani hayatım. Siz benim her şeyimsiniz.

Birtakım borçlar ödenmez. Lakin bu yüzden ailemsiniz aslına bakarsan değil mi? Biz birbirimize borçlanmayız. Koşulsuzca sever, sınırsızca sayar tahminen hepimiz hakettiğimizden epeyce öbür yerlere koyarız birbirimizi. En yeterlisi oluruz birbirimizin gözünde. En oldukcata biz acıtabiliriz birbirimizin canını. Fakat daima, o “can” da baki kalırız.

Artık ben müsaadenizle hepimizin birlikte attığı en hoş kahkahaları yanıma alıp gidiyorum. Gülerken ağlamalarımız ikramı, cebimde
🙂

Teşekkür, içimdeki minnettarlığı karşılar biçimde değil. Siz beni hissedersiniz yanınızda, yörenizde.. o denli bir his. Ben sizi daima gönlümde taşırım, o denli bir his.

Sizi hayli seviyorum.
Allah hepimizin yolunu, bahtını açık etsin.
Büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öperim.

#yaşasınarkasokaklar

Diziye veda eden bir öteki isim olan Onur Bay ise şu bildirisi paylaştı: “Kalbimde her vakit beni gülümseten anılarımız olacak”

Onur Bay da sayfasında duygusal bir yazı kaleme aldı:

“Müthiş bir heyecanla adım attığım bu kıssanın bugün benim için son günü. Anlatılması güç kimi şeyler vardır. Benim ömrümün en hoş, en özel hikayesi…

9 yaşında her şeyden bihaber çıktığım bu seyahatte; en başta kendimi bulduğum, öğrendiğim,tarif edilemez hisler yaşadığım, üzüldüğüm, mecnun üzere keyifli olduğum, fakat yaşadığım her saniyenin tadını çıkardığım ve hayata dair pek fazlaca şey öğrendiğim bu kıssanın sonuna gelmiş bulunuyorum.

Ben çok şanslıyım. Dostluğunuza sahip olduğum için, anlatacak fevkalade bir öyküm olduğu için fazlaca keyifli ve fazlaca gururluyum. Bu fotoğrafta olmayan bu projeye emek vermiş herkese, hocalarıma, grup arkadaşlarıma, oyuncu arkadaşlarıma, bu öykünün yaratıcılarına, bütün Art Sokaklar ailesine teşekkürü borç bilirim.

Artık yeni öyküler yaşamanın, yeni yollara çıkmanın heyecanını yaşarken; kalbimde, aklımda her vakit beni gülümseten, bana şanslı olduğumu hissettiren anılarımız olacak. ömrümü güzelleştirdiğiniz için hepinize kalpten teşekkür ediyorum .Çok özelsiniz. Eyvallah.”